Nice - Clermont Foot, wynik meczu 0-1

Nice - Clermont Foot, wynik końcowy 0-1. W dniu 2022-02-06 14:00 na stadionie Allianz Riviera odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 23 pomiędzy Nice a Clermont Foot.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Nice a Clermont Foot wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: E. Rashani 77' 0-1 J. Allevinah

Żółte kartki Nice: Hicham Boudaoui 26'

Żółte kartki Clermont Foot: Elbasan Rashani 53'

Czerwone kartki Nice:

Czerwone kartki Clermont Foot:

Główny sędzia spotkania - Brisard Jerome, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Nice zmierzy się już z Marseille, następne spotkania z drużynami Lyon i Angers a Clermont Foot zmierzy się z Saint Etienne. Następne mecze zagra z drużynami Marseille i Bordeaux.

Liczna grupa kibiców śledzi niezwykle ciekawe poczynania w lidze Ligue 1. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak Hicham Boudaoui Elbasan Rashani nierzadko zaserwowały wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo wspaniałych przeżyć. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami ligowymi bywają nader zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, iż widowiska nudzą kibica. Zdarzają się przechodzące do historii bramki oraz asysty, nieczyste faule kończące się czerwoną kartką zapewniające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. To też warto oglądać spotkania piłkarskiej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Nice i Clermont Foot oraz ich udział w Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Allianz Riviera.