Na obiekcie Stade Gabriel Montpied dnia 2022-01-23 14:00 odbył się mecz Clermont Foot vs Rennes zakończony wynikiem 2-1

Clermont Foot vs Rennes 2-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Clermont Foot i Rennes wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-01-23 14:00 na obiekcie sportowym Stade Gabriel Montpied odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 22. Zmierzyły się Clermont Foot i Rennes.

Gole strzelali: B. Santamaría 19' 0-1 B. Bourigeaud L. Da Cunha 60' 1-1 J. Tell 71' 2-1 E. Rashani

Żółte kartki Clermont Foot: Salis Abdul Samed 44' Cedric Hountondji 90'

Żółte kartki Rennes: Adrien Truffert 65' Jonas Martin 75' Lesley Ugochukwu 86'

Czerwone kartki Clermont Foot:

Czerwone kartki Rennes:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Leonard, France. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Clermont Foot stawi czoła Nice, następne spotkania z drużynami Saint Etienne i Marseille. Kolejno natomiast Rennes z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain i Estac Troyes.

Mnóstwo fanów futbolu z dużym zapałem śledzi poczynania ligi Ligue 1. Fascynujące futbolowe drużyny i piłkarze jak Salis Abdul Samed Adrien Truffert nieprzerwanie sprawiają wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul, idealne gole i asysty, które zapewniają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki między drużynami zdarzają się zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, że są to potyczki nudne. To też warto przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Clermont Foot i Rennes z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stade Gabriel Montpied.