Clermont Foot - Monaco, wynik spotkania - 0-2

Dnia 2023-02-05 12:00 na obiekcie sportowym Stade Gabriel Montpied rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 22 pomiędzy Clermont Foot a Monaco.

Pierwsza część spotkania między Clermont Foot oraz Monaco zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: G. Maripán 3' 0-1 Caio Henrique B. Embolo 13' 0-2 A. Golovin

Żółte kartki Clermont Foot: Saîf-Eddine Khaoui 84'

Żółte kartki Monaco: Ruben Aguilar 75' Takumi Minamino 85'

Czerwone kartki Clermont Foot:

Czerwone kartki Monaco:

Główny arbiter spotkania to Marc Bollengier, France. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Clermont Foot zmierzy się już z Marseille, następne spotkania z drużynami Rennes oraz Strasbourg a Monaco z Paris Saint Germain. Następne mecze zagra z drużynami Bayer Leverkusen oraz Stade Brestois 29.

Oddani kibice futbolu z entuzjazmem śledzą starcia, które startują w lidze Ligue 1. Ciekawe piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy jak Saîf-Eddine Khaoui Ruben Aguilar nieprzerwanie zapewniają własnym stałym fanom wiele niesamowitych przeżyć. Niesamowite walki między drużynami ligowymi są bardzo zaciekłe, rzadko zdarza się definitywnie, że zmagania nas nudzą. Bardzo często zdarzają się ostre sytuacje z faulem, wspaniałe asysty oraz bramki, które dodają wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać widowiska sportowe lubianej ligi Ligue 1. Udział takich legendarnych drużyn jak Clermont Foot oraz Monaco z ligi Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stade Gabriel Montpied.