Na obiekcie Stade de la Mosson-Mondial 98 dnia 2023-11-29 18:00 miało miejsce spotkanie Montpellier vs Clermont Foot zakończone wynikiem 1-1

W dniu 29 listopada 2023 roku na Stade de la Mosson-Mondial 98 odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Montpellier i Clermont Foot. Mecz zakończył się remisem 1-1, a na przerwę Clermont Foot prowadził 1-0. Spotkanie to odbyło się w ramach 8. kolejki Ligue 1.

Montpellier - Clermont Foot 1:1

Relacja z meczu

Wczorajszy mecz pomiędzy Montpellier a Clermont Foot na Stade de la Mosson-Mondial 98 dostarczył wielu emocji i niejednego zaskoczenia. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1, choć wynik do przerwy wskazywał na prowadzenie gości.

Gospodarze rozpoczęli mecz z wielkim zapałem, jednak to Clermont Foot jako pierwsi wprowadzili się na listę strzelców. W 7. minucie to właśnie M. Cham zapewnił swojej drużynie prowadzenie, wykorzystując zamieszanie w polu karnym gospodarzy.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje zespoły, tworząc niesamowity klimat. Mimo to, Montpellier nie potrafiło znaleźć drogi do bramki rywali, aż do 87. minuty, kiedy to T. Savanier zdołał doprowadzić do wyrównania. Piękne podanie i pewne uderzenie sprawiły, że kibice eksplodowali radością.

Spotkanie było pełne napięcia i walki, czego efektem była duża liczba kartek. Gospodarze otrzymali aż pięć żółtych kartek, a jednocześnie musieli radzić sobie z grą w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Maxime Estève w doliczonym czasie gry. Także u gości nie obyło się bez kartek, zostały przyznane aż pięć żółtych i jedna czerwona, dla Neto Borgesa już pięć minut po rozpoczęciu spotkania.

Niezwykle emocjonujące zderzenie obu drużyn sprawiło, że kibice na pewno nie żałowali wydanych pieniędzy na bilety i na pewno nie mogą się już doczekać kolejnych spotkań swoich drużyn.