Dnia 2022-02-13 14:00 na obiekcie Stade Gabriel Montpied miał miejsce mecz pomiędzy Clermont Foot i Saint Etienne zakończony wynikiem 1-2

W dniu 2022-02-13 14:00 na obiekcie sportowym Stade Gabriel Montpied odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą Clermont Foot i Saint Etienne.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Clermont Foot i Saint Etienne zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: C. Hountondji 39' 1-0 J. Berthomier M. Camara 71' 1-1 S. Thioub T. Kolodziejczak 82' 1-2 R. Hamouma

Żółte kartki Clermont Foot: Cédric Hountondji 19' Johan Gastien 52' Akim Zedadka 90' Alidu Seidu 90'

Żółte kartki Saint Etienne: Ryad Boudebouz 15'

Czerwone kartki Clermont Foot:

Czerwone kartki Saint Etienne:

Sędzią głównym tego spotkania był Ruddy Buquet, France. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Clermont Foot stawi czoła Marseille, następne spotkania z drużynami Bordeaux i Lille. Kolejno natomiast Saint Etienne z Strasbourg. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain i Metz.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani fani śledzą ekscytujące potyczki ligi Ligue 1. Mocne piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo Cédric Hountondji Ryad Boudebouz nieustannie serwują wyborowym fanom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, niezwykłe asysty czy gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są bezkompromisowe, nie często okazuje się ostatecznie, iż widowiska nas nudzą. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1. Clermont Foot i Saint Etienne oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stade Gabriel Montpied.