Mecz między Lille i Clermont Foot zakończony wynikiem 4-0 na stadionie Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy dnia 2024-02-04 14:00

W ostatniej kolejce Ligue 1 doszło do starcia pomiędzy Lille i Clermont Foot, które odbyło się w Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy. Mecz zakończył się zwycięstwem Lille 4-0, a wynik ten został ustalony już przed przerwą. Spotkanie miało miejsce 4 lutego 2024 roku o godzinie 14:00. To sprawozdanie powstało 4 dni temu.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Lille i Clermont Foot

Mecz pomiędzy drużynami Lille i Clermont Foot odbył się 4 lutego 2024 roku o godzinie 14:00. Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy było miejscem, gdzie odbyła się ta emocjonująca potyczka w ramach Ligue 1. Mecz poprowadził sędzia główny Bastien Dechepy z Francji.

Na boisku widzowie mieli okazję zobaczyć prawdziwą festiwalowa grę, a zawodnicy obu drużyn dali z siebie wszystko. Od samego początku atmosfera była gorąca, a kibice dopingowali swoje drużyny, tworząc niesamowite widowisko.

Już w 10. minucie J. David otworzył wynik na korzyść drużyny gospodarzy, zdobywając bramkę po asyście A. Gomesa. Po chwili, bo już w 24. minucie, B. André podwyższył prowadzenie Lille, wykorzystując asystę E. Zhegrovy. Chwilę później J. David ponownie wpisał się na listę strzelców, zdobywając bramkę w 38. minucie. Na 4-0 podwyższył wynik E. Zhegrova, asystując N. Bentalebowi w 40. minucie.

W 25. minucie Shamar Nicholson z Clermont Foot został ukarany żółtą kartką.

W drugiej połowie gra nieco uspokoiła się, jednak emocje nadal były na najwyższym poziomie. Ostatecznie wynik meczu pozostał niezmieniony, a Lille odniosło zwycięstwo 4-0 nad Clermont Foot.

Po tym spotkaniu Lille zmierzy się z Lyon oraz Paris Saint Germain, natomiast Clermont Foot czekają mecze z Stade Brestois 29, Rennes oraz Nice.