Mecz Estac Troyes kontra Clermont Foot zakończony wynikiem 0-2 dnia 2023-04-09 13:00 na obiekcie Stade de l'Aube

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Estac Troyes a Clermont Foot zakończyła się wynikiem 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2023-04-09 13:00 na stadionie Stade de l'Aube rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 30 pomiędzy Estac Troyes a Clermont Foot.

Gole strzelali: M. Cham 27' 0-1 J. Allevinah J. Gastien 30' 0-2 E. Rashani

Żółte kartki Estac Troyes: Rominigue Kouamé 20' Yoann Salmier 39' Adil Rami 90'

Żółte kartki Clermont Foot: Yohann Magnin 82' Alidu Seidu 86'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Clermont Foot:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Stinat, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Estac Troyes stawi czoła Marseille, następne spotkania z drużynami Nantes i Nice a Clermont Foot z Angers. Następne mecze zagra z drużynami Nice i Reims.

Wierni kibice śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Ligue 1. Mocne drużyny futbolowe i piłkarze jak Rominigue Kouamé Yohann Magnin wielokrotnie zaserwowały swoim miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami ligowymi bywają zagorzałe, nie często okazuje się, że są to zmagania nużące. Stale obserwujemy spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ligue 1 i śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Estac Troyes i Clermont Foot z ligi Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stade de l'Aube.