Dnia 2022-10-09 13:00 miało miejsce spotkanie Clermont Foot - Auxerre zakończone wynikiem 2-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Clermont Foot oraz Auxerre zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-10-09 13:00 na stadionie Stade Gabriel Montpied odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 10 pomiędzy Clermont Foot a Auxerre.

Gole strzelali: S. Khaoui 55' 1-0 G. Kyei G. Kyei 58' 2-0 Jubal 90' 2-1 A. Coeff

Żółte kartki Clermont Foot:

Żółte kartki Auxerre:

Czerwone kartki Clermont Foot:

Czerwone kartki Auxerre:

Główny sędzia meczu to Mathieu Vernice, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Clermont Foot stawi czoła Monaco, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 oraz Nantes natomiast Auxerre z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Reims oraz Ajaccio.

Wierni kibice z entuzjazmem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Ligue 1. Liczące się futbolowe zespoły oraz piłkarze jak nierzadko zapewniły wyśmienitym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami z ligi są nader zajadłe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że są to widowiska nudne. Nieustannie obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć asysty oraz gole dodające wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Warto więc przeglądać mecze futbolowe ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Clermont Foot oraz Auxerre i ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stade Gabriel Montpied.