Clermont Foot - LE Havre wynik 2-1

Mecz Clermont Foot - LE Havre zakończony wynikiem 2-1

Wczoraj, 17 marca 2024 roku, na Stade Gabriel-Montpied, drużyna Clermont Foot zmierzyła się z zespołem LE Havre w ramach 26. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się zwycięstwem Clermont Foot 2-1, po bramkach, które padły już w pierwszej połowie. Czyżby było to starcie pełne emocji? Sprawdźmy, co działo się na boisku!

Mecz pomiędzy Metz - Clermont Foot 1-0

Metz kontra Clermont Foot, wynik meczu: 1-0

Wczoraj, 10 marca 2024 roku, na Stade Saint-Symphorien odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Metz i Clermont Foot. Spotkanie to było częścią 25. kolejki Ligue 1, a ostatecznie zakończyło się zwycięstwem Metz 1-0. Bramka padła jeszcze przed przerwą, ustalając wynik na 1-0, który utrzymał się do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz Clermont Foot kontra Marseille zakończony wynikiem 1-5

Spotkanie Clermont Foot kontra Marseille, wynik końcowy 1-5

W meczu 24. kolejki Ligue 1 drużyna Clermont Foot podejmowała u siebie zespół Marseille w Stade Gabriel-Montpied. Mecz rozegrany został 2 marca 2024 roku o godzinie 20:00. Po emocjonującym starciu, zdecydowaną wygraną 5-1 świętowali goście, którzy od pierwszej połowy prowadzili 1-0. To spotkanie dostarczyło kibicom wiele wrażeń i goli.

Mecz pomiędzy Nice vs Clermont Foot, wynik 0-0

Spotkanie Nice vs Clermont Foot, wynik końcowy 0-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Nice i Clermont Foot zakończył się bezbramkowym remisem 0-0. Spotkanie to odbyło się w ramach 23. kolejki Ligue 1 na stadionie Allianz Riviera. Mimo starań obu zespołów, żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy i zapisać się na listę strzelców. Wynik na przerwę był również równy i ostatecznie obie ekipy musiały zadowolić się podziałem punktów.

Mecz pomiędzy Rennes - Clermont Foot, wynik 3-1

Mecz Rennes kontra Clermont Foot, wynik 3-1

Wczoraj, w Roazhon Park, drużyna Rennes podejmowała Clermont Foot w ramach 22. kolejki Ligue 1. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-1, którzy kontrolowali grę od pierwszego gwizdka sędziego. Mecz odbył się o godzinie 14:00, a na przerwę Rennes schodziło z prowadzeniem 1-0. Czy udało im się utrzymać przewagę do końcowego gwizdka? Oto nasza relacja z tej emocjonującej konfrontacji.

Clermont Foot - Stade Brestois 29, wynik 1-1

Spotkanie Clermont Foot vs Stade Brestois 29 zakończone wynikiem 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Clermont Foot i Stade Brestois 29, rozegrany na Stade Gabriel-Montpied, zakończył się remisem 1-1. Pomimo starań obu zespołów, żadna z nich nie zdołała uzyskać przewagi nad rywalem, co przełożyło się na wynik bezbramkowego remisu po pierwszej połowie. Spotkanie to odbyło się w ramach 21. kolejki Ligue 1, a kibice mogli delektować się zmaganiem na boisku do samego końca.

Lille vs Clermont Foot zakończony wynikiem 4-0

Mecz między Lille i Clermont Foot zakończony wynikiem 4-0 na stadionie Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy dnia 2024-02-04 14:00

W ostatniej kolejce Ligue 1 doszło do starcia pomiędzy Lille i Clermont Foot, które odbyło się w Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy. Mecz zakończył się zwycięstwem Lille 4-0, a wynik ten został ustalony już przed przerwą. Spotkanie miało miejsce 4 lutego 2024 roku o godzinie 14:00. To sprawozdanie powstało 4 dni temu.

Clermont Foot - Strasbourg, wynik końcowy 1-1

Dnia 2024-01-28 14:00 na obiekcie Stade Gabriel-Montpied odbył się mecz pomiędzy Clermont Foot i Strasbourg zakończony wynikiem 1-1

W dniu 28 stycznia 2024 roku na Stade Gabriel-Montpied w ramach 19. kolejki Ligue 1 odbył się mecz pomiędzy drużynami Clermont Foot i Strasbourg. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, pomimo prowadzenia Strasbourga 1-0 na przerwie.

Mecz Nantes kontra Clermont Foot wynik spotkania 1-2

Nantes vs Clermont Foot, wynik meczu 1-2

W meczu 18. kolejki Ligue 1 Nantes podejmowało Clermont Foot w Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau. Po emocjonującym starciu to goście wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy 2-1. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Clermont Foot 1-0, a ostateczny wynik ustalono po bramkach strzelonych w drugiej połowie.

Mecz pomiędzy Marseille kontra Clermont Foot, wynik końcowy 2-1

Dnia 2023-12-17 16:05 miał miejsce mecz pomiędzy Marseille i Clermont Foot zakończony wynikiem 2-1

W sobotę, 17 grudnia 2023 roku, na Stade Orange Vélodrome odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Marseille i Clermont Foot. Spotkanie, które odbyło się w ramach 16. kolejki Ligue 1, zakończyło się zwycięstwem drużyny Marseille 2-1. Wynik na przerwę to 2-0, a bramki padły o godzinie 16:05.