Mecz Clermont Foot vs Montpellier, wynik końcowy 1-1

Mecz Clermont Foot kontra Montpellier, wynik 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Clermont Foot a Montpellier zakończył się remisem 1-1. Spotkanie to odbyło się w ramach 29. kolejki Ligue 1 na Stade Gabriel-Montpied. Mimo prowadzenia 1-0 po pierwszej połowie, obie drużyny podzieliły się punktami po bramkach strzelonych w drugiej połowie.

Mecz Paris Saint Germain kontra Clermont Foot, wynik 1-1

Spotkanie Paris Saint Germain vs Clermont Foot na stadionie Parc des Princes dnia 2024-04-06 19:00: wynik 1-1

W meczu 28. kolejki Ligue 1 pomiędzy Paris Saint Germain a Clermont Foot na stadionie Parc des Princes doszło do zaciętej rywalizacji, która zakończyła się remisem 1-1. Mimo prowadzenia gości po pierwszej połowie, obie drużyny nie zdołały wypracować sobie zwycięskiego rezultatu, co sprawiło, że punkty zostały podzielone. Spotkanie miało miejsce 6 kwietnia 2024 roku o godzinie 19:00, a jego rezultaty wciąż budzą emocje wśród kibiców.

Clermont Foot kontra Toulouse, wynik końcowy 0-3

Spotkanie pomiędzy Clermont Foot oraz Toulouse zakończone wynikiem 0-3 dnia 2024-03-31 13:00

W sobotę, 31 marca 2024 roku, drużyny Clermont Foot i Toulouse spotkały się na boisku Stade Gabriel-Montpied w ramach 27. kolejki Ligue 1. Po emocjonującym starciu, to zespół Toulouse wyszedł zwycięsko, pokonując rywali 3-0. Wynik na przerwę wskazywał minimalną przewagę, ale w drugiej połowie goście zdołali zdobyć kolejne bramki, zapewniając sobie pełne punkty. To był pełen pasji pojedynek, który na pewno zostanie długo wspominany przez kibiców obu drużyn.

Clermont Foot - LE Havre wynik 2-1

Mecz Clermont Foot - LE Havre zakończony wynikiem 2-1

Wczoraj, 17 marca 2024 roku, na Stade Gabriel-Montpied, drużyna Clermont Foot zmierzyła się z zespołem LE Havre w ramach 26. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się zwycięstwem Clermont Foot 2-1, po bramkach, które padły już w pierwszej połowie. Czyżby było to starcie pełne emocji? Sprawdźmy, co działo się na boisku!

Mecz pomiędzy Metz - Clermont Foot 1-0

Metz kontra Clermont Foot, wynik meczu: 1-0

Wczoraj, 10 marca 2024 roku, na Stade Saint-Symphorien odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Metz i Clermont Foot. Spotkanie to było częścią 25. kolejki Ligue 1, a ostatecznie zakończyło się zwycięstwem Metz 1-0. Bramka padła jeszcze przed przerwą, ustalając wynik na 1-0, który utrzymał się do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz Clermont Foot kontra Marseille zakończony wynikiem 1-5

Spotkanie Clermont Foot kontra Marseille, wynik końcowy 1-5

W meczu 24. kolejki Ligue 1 drużyna Clermont Foot podejmowała u siebie zespół Marseille w Stade Gabriel-Montpied. Mecz rozegrany został 2 marca 2024 roku o godzinie 20:00. Po emocjonującym starciu, zdecydowaną wygraną 5-1 świętowali goście, którzy od pierwszej połowy prowadzili 1-0. To spotkanie dostarczyło kibicom wiele wrażeń i goli.

Mecz pomiędzy Nice vs Clermont Foot, wynik 0-0

Spotkanie Nice vs Clermont Foot, wynik końcowy 0-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Nice i Clermont Foot zakończył się bezbramkowym remisem 0-0. Spotkanie to odbyło się w ramach 23. kolejki Ligue 1 na stadionie Allianz Riviera. Mimo starań obu zespołów, żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy i zapisać się na listę strzelców. Wynik na przerwę był również równy i ostatecznie obie ekipy musiały zadowolić się podziałem punktów.

Mecz pomiędzy Rennes - Clermont Foot, wynik 3-1

Mecz Rennes kontra Clermont Foot, wynik 3-1

Wczoraj, w Roazhon Park, drużyna Rennes podejmowała Clermont Foot w ramach 22. kolejki Ligue 1. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-1, którzy kontrolowali grę od pierwszego gwizdka sędziego. Mecz odbył się o godzinie 14:00, a na przerwę Rennes schodziło z prowadzeniem 1-0. Czy udało im się utrzymać przewagę do końcowego gwizdka? Oto nasza relacja z tej emocjonującej konfrontacji.

Clermont Foot - Stade Brestois 29, wynik 1-1

Spotkanie Clermont Foot vs Stade Brestois 29 zakończone wynikiem 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Clermont Foot i Stade Brestois 29, rozegrany na Stade Gabriel-Montpied, zakończył się remisem 1-1. Pomimo starań obu zespołów, żadna z nich nie zdołała uzyskać przewagi nad rywalem, co przełożyło się na wynik bezbramkowego remisu po pierwszej połowie. Spotkanie to odbyło się w ramach 21. kolejki Ligue 1, a kibice mogli delektować się zmaganiem na boisku do samego końca.

Lille vs Clermont Foot zakończony wynikiem 4-0

Mecz między Lille i Clermont Foot zakończony wynikiem 4-0 na stadionie Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy dnia 2024-02-04 14:00

W ostatniej kolejce Ligue 1 doszło do starcia pomiędzy Lille i Clermont Foot, które odbyło się w Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy. Mecz zakończył się zwycięstwem Lille 4-0, a wynik ten został ustalony już przed przerwą. Spotkanie miało miejsce 4 lutego 2024 roku o godzinie 14:00. To sprawozdanie powstało 4 dni temu.