Mecz Montpellier - Clermont Foot zakończony wynikiem 2-1 dnia 2023-03-19 14:00 na obiekcie Stade de la Mosson

Montpellier - Clermont Foot wynik spotkania 2-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Montpellier a Clermont Foot zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2023-03-19 14:00 na obiekcie sportowym Stade de la Mosson odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 28 pomiędzy Montpellier a Clermont Foot.

Gole strzelali: S. Khaoui 32' 0-1 E. Wahi 61' 1-1 I. Sylla E. Wahi 72' 2-1 F. Sacko

Żółte kartki Montpellier: Wahbi Khazri 86' Jordan Ferri 90' Jordan Ferri 90'

Żółte kartki Clermont Foot: Johan Gastien 57'

Czerwone kartki Montpellier: Jordan Ferri 90'

Czerwone kartki Clermont Foot:

Sędzią głównym tego spotkania był Pierre Gaillouste, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Montpellier zmierzy się już z Marseille, następne spotkania z drużynami Toulouse i Lille. Kolejno natomiast Clermont Foot podejmie Ajaccio. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes i Angers.

Liczni kibice śledzą ekscytujące poczynania w lidze Ligue 1. Mocne zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak Wahbi Khazri Johan Gastien niejednokrotnie zaserwowały wyśmienitym entuzjastom wiele emocji. Natrafiamy na spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste faule kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy zawodnikami są bardzo zaciekłe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że są to spotkania drętwe. Gorąco zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1. Montpellier oraz Clermont Foot jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stade de la Mosson.