Spotkanie pomiędzy Clermont Foot i Rennes zakończone wynikiem 2-1 na stadionie Stade Gabriel Montpied dnia 2023-01-11 18:00

W dniu 2023-01-11 18:00 na obiekcie sportowym Stade Gabriel Montpied rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Clermont Foot i Rennes.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Clermont Foot a Rennes zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: G. Kyei 31' 1-0 S. Khaoui A. Kalimuendo 74' 1-1 B. Bourigeaud J. Gastien 90' 2-1 K. Andrić

Żółte kartki Clermont Foot:

Żółte kartki Rennes: Benjamin Bourigeaud 45' Benjamin Bourigeaud 77'

Czerwone kartki Clermont Foot:

Czerwone kartki Rennes: Benjamin Bourigeaud 77' Warmed Omari 83'

Główny sędzia meczu to Clement Turpin, France. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Clermont Foot stanie naprzeciw Nantes, następne spotkania z drużynami Lille i Monaco a Rennes z Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Strasbourg.

Oddani fani śledzą starcia ligi Ligue 1. Ciekawe futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak Benjamin Bourigeaud wielokrotnie serwują fantastycznym miłośnikom wiele przeżyć. Potyczki pomiędzy graczami okazują się bezkompromisowe, nie często zdarza się, że są to spotkania drętwe. Stale zdarzają się idealnie wyliczone asysty i bramki, nieczyste sytuacje na faul, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Gorąco zachęcamy każdego fana, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Clermont Foot oraz Rennes jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stade Gabriel Montpied.

Czy wiesz, że ten artykuł zawiera nowe informacje o aktywności na świeżym powietrzu? Sprawdź ten link!