Mecz pomiędzy Lyon i Clermont Foot zakończony wynikiem 0-1 dnia 2023-01-01 16:00 na stadionie Groupama Stadium

Lyon - Clermont Foot zakończony wynikiem 0-1. W dniu 2023-01-01 16:00 na obiekcie sportowym Groupama Stadium odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 17 pomiędzy Lyon a Clermont Foot.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lyon oraz Clermont Foot wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: M. Cham 87' 0-1

Żółte kartki Lyon: Sael Kumbedi 70'

Żółte kartki Clermont Foot: Mateusz Wieteska 4' Saîf-Eddine Khaoui 45' Muhammed Cham-Saračević 88'

Czerwone kartki Lyon:

Czerwone kartki Clermont Foot:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephanie Frappart, France. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Lyon stanie naprzeciw Metz, następne spotkania z drużynami Nantes i Strasbourg natomiast Clermont Foot z Strasbourg Koenigshoffen. Następne mecze zagra z drużynami Rennes i Angers.

Mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi potyczki w lidze Ligue 1. Mocne piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Sael Kumbedi Mateusz Wieteska nieprzerwanie serwują wspaniałym miłośnikom wiele pozytywnych emocji. Obserwujemy wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, ostre sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się bardzo bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, iż widowiska męczą. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych,oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Lyon oraz Clermont Foot i ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Groupama Stadium.