Lens kontra Clermont Foot, wynik spotkania 2-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lens i Clermont Foot zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-11-12 16:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki Regular Season - 15. Zmierzyły się ze sobą Lens oraz Clermont Foot.

Gole strzelali: S. Samed 39' 0-1 W. Saïd 60' 1-1 F. Sotoca S. Fofana 68' 2-1 J. Gradit

Żółte kartki Lens: Salis Abdul Samed 65'

Żółte kartki Clermont Foot: Grejohn Kyei 42' Johan Gastien 45' Komnen Andrić 85'

Czerwone kartki Lens:

Czerwone kartki Clermont Foot:

Sędzią głównym tego spotkania był Hakim Ben el Salem Hadj, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Lens stawi czoła Nice, następne spotkania z drużynami Paris Saint Germain oraz Strasbourg. Kolejno natomiast Clermont Foot zmierzy się z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Lyon oraz Rennes.

Dzisiaj wierni fani z entuzjazmem śledzą bardzo interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Utalentowane drużyny futbolowe z tej ligi oraz piłkarze jak Salis Abdul Samed Grejohn Kyei raz za razem zagwarantowały wyborowym entuzjastom wiele przeżyć. Nieprzerwanie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, przechodzące do historii gole i asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zajadłe, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż spotkania męczą kibica. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Lens i Clermont Foot z ligi Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.