Mecz Nantes - Clermont Foot zakończony wynikiem 1-1 dnia 2022-10-30 14:00

Nantes - Clermont Foot, wynik końcowy 1-1. W dniu 2022-10-30 14:00 na obiekcie sportowym Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 13 pomiędzy Nantes a Clermont Foot.

Po pierwszej połowie spotkania między Nantes oraz Clermont Foot wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Neto Borges 54' 0-1 Jérémie Bela Mostafa Mohamed 73' 1-1 I. Ganago

Żółte kartki Nantes:

Żółte kartki Clermont Foot: Maximiliano Caufriez 32' Yohann Magnin 67'

Czerwone kartki Nantes:

Czerwone kartki Clermont Foot:

Główny sędzia spotkania to Benoît Bastien, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Nantes stawi czoła Olympiakos Piraeus, następne spotkania z drużynami Reims i Ajaccio a Clermont Foot z Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Lens i Lille.

W dzisiejszych czasach fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą niezwykle ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Uzdolnione zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Maximiliano Caufriez nieraz zaserwowały wspaniałym fanom wiele pozytywnych przeżyć. Zmagania między piłkarzami są nader zażarte, nie często bywa, że spotkania nudzą fana. Trafiamy na zapadające w pamięć bramki oraz asysty, nieprzepisowe faule zapewniające smaczku całemu widowisku. Z tego powodu warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać widowiska sportowe popularnej ligi Ligue 1. Nantes oraz Clermont Foot i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.