Lorient vs Clermont Foot, wynik spotkania - 2-1

Lorient vs Clermont Foot, wynik końcowy 2-1. Dnia 2022-08-28 13:00 na stadionie Stade Yves Allainmat - Le Moustoir odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 4. Zmierzyły się Lorient i Clermont Foot.

Po pierwszej połowie meczu między Lorient a Clermont Foot wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: T. Moffi 24' 1-0 T. Moffi 41' 2-0 J. Ponceau M. Saračević 62' 2-1 K. Andrić

Żółte kartki Lorient: Gedeon Kalulu 15'

Żółte kartki Clermont Foot: Neto Borges 22' Maxime Gonalons 39' Neto Borges 48'

Czerwone kartki Lorient:

Czerwone kartki Clermont Foot: Neto Borges 48'

Sędzią głównym tego spotkania był Willy Delajod, France. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Lorient stawi czoła Lens, następne spotkania z drużynami Ajaccio i Lyon natomiast Clermont Foot z Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Toulouse i Strasbourg.

Wielu fanów śledzi starcia w lidze Ligue 1. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze jak Gedeon Kalulu Neto Borges nieraz zagwarantowały fantastycznym miłośnikom wiele pozytywnych emocji. Natrafiamy na wyjątkowe asysty i gole, nieprzepisowe faule zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania między piłkarzami z ligi bywają zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, iż mecze nie są warte uwagi. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych orazoglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich legendarnych zespołów jak Lorient oraz Clermont Foot w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stade Yves Allainmat - Le Moustoir.