Reims kontra Clermont Foot, wynik meczu - 2-4

W dniu 2022-08-14 13:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 2 pomiędzy Reims a Clermont Foot.

Po pierwszej połowie meczu między Reims a Clermont Foot wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-4.

Gole strzelali: K. Doumbia 23' 1-0 F. Balogun 30' 2-0 K. Andrić 51' 2-1 K. Andrić 62' 2-2 F. Ogier M. Saračević 72' 2-3 J. Gastien Jérémie Bela 77' 2-4 S. Khaoui

Żółte kartki Reims: Folarin Balogun 7' Mitchell Van Bergen 51' Andrew Gravillon 71'

Żółte kartki Clermont Foot: Florent Ogier 21' Yohann Magnin 29' Johan Gastien 35'

Czerwone kartki Reims: Emmanuel Agbadou 47'

Czerwone kartki Clermont Foot:

Główny sędzia meczu - Johan Hamel, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Reims stawi czoła Strasbourg, następne spotkania z drużynami Lyon i Angers natomiast Clermont Foot z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Marseille.

Coraz częściej wierni kibice piłki nożnej śledzą bardzo interesujące poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Utalentowane drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Folarin Balogun Florent Ogier raz za razem zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo emocji. Potyczki między drużynami ligowymi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to widowiska nużące. Natrafiamy na ostre faule, wyjątkowe asysty czy gole gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1. Udział takich zespołów jak Reims i Clermont Foot z ligi Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stade Auguste-Delaune II.