Clermont Foot - Angers, wynik meczu - 2-2

Dnia 2022-04-24 13:00 na obiekcie sportowym Stade Gabriel Montpied rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 34. Zmierzyły się Clermont Foot oraz Angers.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Clermont Foot i Angers wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: M. Cho 36' 0-1 I. Traoré 44' 0-2 M. Bayo 71' 1-2 L. Da Cunha 82' 2-2 M. Bayo

Żółte kartki Clermont Foot:

Żółte kartki Angers: Romain Thomas 34' Nabil Bentaleb 38' Abdoulaye Bamba 61' Mohamed-Ali Cho 62' Mohamed-Ali Cho 75' Batista Mendy 90'

Czerwone kartki Clermont Foot:

Czerwone kartki Angers: Mohamed-Ali Cho 75'

Sędzią głównym tego spotkania był Stephanie Frappart, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Clermont Foot stawi czoła Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Montpellier oraz Strasbourg a Angers z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Bordeaux oraz Metz.

Coraz częściej zauważamy, że wielu kibiców śledzi starcia ligi Ligue 1. Fascynujące zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Romain Thomas nieprzerwanie sprawiają fantastycznym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Bardzo często zdarzają się nieprzepisowe faule, wspaniałe gole oraz asysty gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami z ligi bywają zaciekłe, nie często zdarza się, że są to spotkania nie warte uwagi. To też warto przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Clermont Foot i Angers i ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade Gabriel Montpied.