Spotkanie Clermont Foot - Reims zakończone wynikiem 0-0 na stadionie Stade Gabriel Montpied

Clermont Foot - Reims 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Clermont Foot i Reims wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-01-09 14:00 na stadionie Stade Gabriel Montpied odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Clermont Foot i Reims.

Gole strzelali:

Żółte kartki Clermont Foot: Pierre-Yves Hamel 35'

Żółte kartki Reims: Bradley Locko 25' Maxime Busi 58' Martin Adeline 78'

Czerwone kartki Clermont Foot: Alidu Seidu 13'

Czerwone kartki Reims:

Główny sędzia spotkania to Romain Lissorgue, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Clermont Foot stanie naprzeciw Monaco, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Rennes. Kolejno natomiast Reims z Metz. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain i Bastia.

Coraz częściej kibice śledzą starcia w lidze Ligue 1. Mocne drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Pierre-Yves Hamel Bradley Locko nieustannie zapewniają wyborowym miłośnikom futbolu mnóstwo wrażeń. Obserwujemy idealnie wyliczone asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Interesujące walki pomiędzy graczami bywają bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, iż są to zmagania nie warte uwagi. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Clermont Foot i Reims z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stade Gabriel Montpied.