Spotkanie Reims - Clermont Foot na obiekcie Stade Auguste-Delaune II dnia 2021-11-28 14:00: 1-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Reims i Clermont Foot zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-11-28 14:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 15. Zmierzyły się Reims i Clermont Foot.

Gole strzelali: G. Konan 90' 1-0 A. Matusiwa

Żółte kartki Reims: El Bilal Toure 16' Azor Matusiwa 26'

Żółte kartki Clermont Foot: Akim Zedadka 72' Jim Allevinah 85'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Clermont Foot:

Główny arbiter spotkania to Benoît Bastien, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Reims stanie naprzeciw Lyon, następne spotkania z drużynami Angers i Saint Etienne. Kolejno natomiast Clermont Foot z Lens. Następne mecze zagra z drużynami Montpellier i Angers.

Wierni kibice śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Złożone z utalentowanych obrońców i napastników zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak El Bilal Toure Akim Zedadka wielokrotnie zapewniły wyborowym kibicom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami są bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, że potyczki nas męczą. Systematycznie obserwujemy wyjątkowe bramki i asysty, nieczyste sytuacje na faul, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1 i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Reims i Clermont Foot oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stade Auguste-Delaune II.